Złóż wniosek

Interesuje Cię nowy telewizor? Możesz wybrać wniosek ratalny. Chcesz w tym roku pojechać na wakacje do Azji? Potrzebna Ci będzie gotówka, więc wiesz już co kliknąć.

Jesteśmy elastyczni i dajemy Ci wybór rozwiązania, które w aktualnej sytuacji będzie dla Ciebie korzystniejsze. Złóż wniosek wybierając jeden z dwóch dostępnych u nas produktów finansowych. Postępuj dalej zgodnie z prostymi instrukcjami, a zajmie Ci to krótką chwilę!

Wybierz rodzaj produktu

Raty przez internet Raty przez internet

Raty

Raty przez internet

To wygodny sposób, aby sfinansować zakup sprzętu RTV lub AGD. Wniosek ratalny można złożyć także na innego rodzaju towar, który wpadł Ci w oko w Internecie, a akurat nie masz wystarczająco dużo pieniędzy na koncie. Opcja online pozwoli Ci sprawdzić wysokość comiesięcznej składki i przekazać wniosek bez wychodzenia z domu!

Gotówka przez internet Gotówka przez internet

Gotówka

Gotówka przez internet

Sprawdzony sposób na dodatkowy zastrzyk finansowy! Wystarczy, że wypełnisz wniosek o kredyt gotówkowy, a my zajmiemy się całą resztą i skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko otrzymamy decyzję. Możesz dzięki temu zyskać dodatkowe fundusze na dowolny cel – wymarzone wakacje, kurs fotograficzny czy skok ze spadochronem.

Platforma Finansowa
Wyższa forma finansów

Przejdź do serwisu