Procedura zakupu

W tym momencie od nowego sprzętu komputerowego, nowoczesnych mebli czy alufelg dzieli Cię tylko 5 kroków! Decydując się na kredyt ratalny przez Internet nie musisz ruszać się z domu, brać urlopu w pracy, żeby jechać do banku ani pędzić na złamanie karku, żeby zdążyć przed jego zamknięciem. Wystarczy kilka kliknięć i wypełnienie minimum formalności, a wybrany towar może być Twój. To szybka i prosta procedura. Między kolejnymi odcinkami serialu na Netflixie lub w przerwie meczu załatwisz wszystko, co jest wymagane przy kredycie ratalnym przez Internet.

Najwięcej czasu zajmie Ci wybór towaru, ale tylko jeżeli zakup jest nieplanowany, bo z pewnością będziesz chciał przejrzeć dostępną w sieci ofertę. Gdy wiesz już konkretnie czego potrzebujesz, wszystko zajmie kilka chwil. Pamiętaj też, że jednym wnioskiem możesz sfinansować zakup ratalny dowolnej ilości produktów, więc może dorzuć tę wymarzą hulajnogę elektryczną dla syna albo rower ze wstążkami dla córki.

Kredyt ratalny przez internet to niezwykle prosty sposób płatności!

Wybierz towar

Na raty możesz kupić dowolny produkt dostępny na aukcji lub w sklepie internetowym.

Wypełnij wniosek

Dane przesyłane w formularzu są zabezpieczone certyfikatem SSL i nie trafią w niepowołane ręce.

Podpisz umowę

Po pozytywnej decyzji banku telefonicznie przedstawiamy warunki i sposób podpisania umowy.

Oczekuj na towar

Po pozytywnej weryfikacji powiadomimy partnera (sklep) o możliwości realizacji zamówienia.

Odbierz zakup

Ciesz się
nowozakupionym towarem!

Jak zacząć?

To proste!  Złóż wniosek, my zajmiemy się resztą. Wypełnij prosty formularz on- linę by kupić na raty produkt w dowolnym sklepie lub na aukcji internetowej. Dane, które przesyłasz w formularzu są całkowicie poufne i nie trafią w niepowołane ręce dzięki certyfikatowi SSL.

Co dalej?

Po pozytywnej decyzji banku nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i telefonicznie przedstawią Ci warunki i sposób podpisania umowy. To my powiadamy sklep o możliwości realizowania zakupu. 

 

 

Dlaczego my?

Zdajemy sobie sprawę, że czasem możliwości finansowe nie sprzyjają realizacji planów i marzeń. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i umożliwiamy ich realizację w szybki i prosty spoób. Nie musisz odkładać niczego na później. Stworzyliśmy internetową PlatformęRatalną,  dzięki której bez wychodzenia z domu możesz uzyskać środki na realizację swoich planów. Szanujemy Twój czas, dlatego ograniczyliśmy formalności do minimum. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz on- line.

Naszymi mocnymi stronami są doświadczenie i zaangażowanie. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta dobierając finansowanie ratalne dostosowanwane do jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu mozesz puścić wodze fantazji bez martwienia się o grubość porfela.

Złóż wniosek

Złóż wniosek - my zajmiemy się resztą. Wypełnij prosty formularz on-line, by kupić na raty produkt w dowolnym sklepie lub na aukcji internetowej.

Raty przez internet

Platforma Finansowa
Wyższa forma finansów

Przejdź do serwisu