Procedura zakupu
Kredyt ratalny przez internet to niezwykle prosty sposób płatności!

Wybierz towar

Na raty możesz kupić dowolny produkt dostępny na aukcji lub w sklepie internetowym.

Wypełnij wniosek

Dane przesyłane w formularzu są zabezpieczone certyfikatem SSL i nie trafią w niepowołane ręce.

Podpisz umowę

Po pozytywnej decyzji banku telefonicznie przedstawiamy warunki i sposób podpisania umowy.

Oczekuj na towar

Po pozytywnej weryfikacji powiadomimy partnera (sklep) o możliwości realizacji zamówienia.

Odbierz zakup

Ciesz się
nowozakupionym towarem!

Jak zacząć?

To proste!  Złóż wniosek, my zajmiemy się resztą. Wypełnij prosty formularz on- linę by kupić na raty produkt w dowolnym sklepie lub na aukcji internetowej. Dane, które przesyłasz w formularzu są całkowicie poufne i nie trafią w niepowołane ręce dzięki certyfikatowi SSL.

Co dalej?

Po pozytywnej decyzji banku nasi konsultanci skontaktują się z Tobą i telefonicznie przedstawią Ci warunki i sposób podpisania umowy. To my powiadamy sklep o możliwości realizowania zakupu. 

 

 

Dlaczego my?

Zdajemy sobie sprawę, że czasem możliwości finansowe nie sprzyjają realizacji planów i marzeń. Wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i umożliwiamy ich realizację w szybki i prosty spoób. Nie musisz odkładać niczego na później. Stworzyliśmy internetową PlatformęRatalną,  dzięki której bez wychodzenia z domu możesz uzyskać środki na realizację swoich planów. Szanujemy Twój czas, dlatego ograniczyliśmy formalności do minimum. Jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz on- line.

Naszymi mocnymi stronami są doświadczenie i zaangażowanie. Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta dobierając finansowanie ratalne dostosowanwane do jego potrzeb i oczekiwań. Dzięki temu mozesz puścić wodze fantazji bez martwienia się o grubość porfela.

Złóż wniosek

Złóż wniosek - my zajmiemy się resztą. Wypełnij prosty formularz on-line, by kupić na raty produkt w dowolnym sklepie lub na aukcji internetowej.

Raty przez internet

Platforma Finansowa
Wyższa forma finansów

Przejdź do serwisu