Kalkulator rat online - i-Raty

Wniosek ratalny

Kwota o jaką wnioskujesz

Na ile miesięcy?

6 12 18 24 36 48

Jednym wnioskiem możesz sfinansować zakupy na raty dowolnej ilości produktów, wystarczy że w kolejnym kroku podasz nazwę towaru/usługi i cenę.

Obliczenia przeprowadzone za pomocą kalkulatora mają charakter orientacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art.66 §1kc. Kalkulator rat na naszej stronie pozwoli Ci sprawnie wyliczyć wysokość comiesięcznej składki w zależności od wybranej kwoty oraz okresu finansowania.
Jedyne co musisz zrobić to uzupełnić dwa pola. Pamiętaj, żeby podliczyć sumę wszystkich produktów, które chcesz wziąć na raty – nie zapomnij o desce elektrycznej dla syna, gitarze dla córki, a już na pewno o tej turbo lokówce dla żony lub dronie dla męża.

Masz wszystko podliczone? To sumę wprowadź w odpowiednie pole, poniżej zaś umieść liczbę miesięcy, która jest dla Ciebie najbardziej optymalna do spłacania.
Nasz kalkulator co do grosza wskaże Ci ewentualną kwotę składki, pamiętaj jednak, że jest to wartość orientacyjna. Ofertę wiążącą otrzymasz, gdy Twój wniosek ratalny zostanie zaakceptowany i podpiszesz umowę kredytową.

„Gdybanie” pozostaw starożytnym filozofom, a sam stawiaj na konkretne rozwiązania!

Platforma Finansowa
Wyższa forma finansów

Przejdź do serwisu